Dziś mam dla Was coś innego niż film na YouTube. Postanowiłem że na mojej stronie będą pokazywały się luźnie wpisy w formie blogu. Będą tutaj opisywał rzeczy i sprawy które mnie dotyczą lub te którymi chciałbym się z Wami podzielić. Oczywiście mam świadomość że mało osób to pewnie przeczyta bo lepiej jest o czymś posłuchać dlatego nie będę się rozpisywał. Na pierwszy ogień choć w sumie już na drugi (pierwszy był wpis dot. mojego pierwszego długiego streama) chciałbym Wam opisać i pokazać w skrócie postępy prac nam pokojem w którym mam zamiar nagrywać jak i streamować w przyszłości. Pokój jest dość długi ale wąski (7mx2,5m) i jest tam ogromna szafa temu jest mało ustawny ale mi jak najbardziej wystarczy 🙂 Przez cały remont mieszkania służył nam jako magazyn na wszelakie śmieci co widać na pierwszych dwóch zdjęciach.

 

 

Po około 2 godzinach udało mi się go posprzątać choć przyznam że mnie przeraziło na początku sprzątanie bo zastanawiałem się „kurce co ja z tym wszystkim zrobię”. Wszystko posegregowałem i wywiozłem do odpowiedniego miejsca.

 

Na wejściu do pokoju fachowcy którzy kładli nam płytki zrobili wyrwę w panelach. Jako że panele zostają, a ja na nie daje wykładzinę musiałem to jakoś załatać nie zdejmując panelu. Wyciąłem fragment i dopasowałem tam jakieś odpady 🙂


Czas na malowanie. Kolorystyka pokoju to pomarańcz i czerwień. Efekt końcowy zapewne dopiero powie czy miałem rację wybierając takie kolory. Chciałem mieć mega żywy pokój i jak na razie bardzo mi się podoba. Malowałem przy użyciu wałka na kiju teleskopowym bo mieszkanie jest wysokie. Najpierw poszła w ruch farba pomarańczowa.

 

Później czerwień i o to efekt końcowy jeśli chodzi o ściany 🙂

 

Zapraszam do komentowania 🙂

cdn.